Duyurular

18-30 yaş arası gençler!!!!
Hollanda’da Gönüllü Olmaya Hazır mısınız ?

Hollanda’da ESC Gönüllülük Aktiviteleri için 2 seçenek:

1) Hollanda’dan Rock Solid Foundation for International Youth Derneği, ESC (eski adıyla Avrupa Birliği Gönüllü Hizmeti) aktiviteleri kapsamında 14/16 genci 1 Eylül 2019-25 Ağustos 2020 tarihleri arasında dezavantajlı gençler ve farkı düzeyde zeka engeli olan bireylerle çalışma hakkındaki 3 projeye davet ediyor. 
Bu aktivitelere katılmak isteyen gençlerin; 
Ekte yer alan bilgi paketini dikkatlice okumaları gerekmektedir. Bu 3 projeden birine katılmak isteyen gençlerin, projeye neden katılmak istediklerine dair motivasyon mektuplarını ve fotoğraflı CVlerini 15 Şubat 2019'a kadar info@rocksolidfoundation.eu email adresine göndermeleri gerekmektedir.

2) Engelli olan 2 gönüllüyü asistanlarıyla birlikte 2 aylığına kısa dönem ESC Gönüllülük Aktivitelerinde yer alabilecektir. Konuyla ilgili ayrıntılar daha sonra açıklanacaktır.

Aday gönüllerin motivasyon mektubu hazırlama ve seçim sürecinde derneğimiz size destek olacaktır.

İlk bilgilendirme toplantısı 7 Mart 2015'te yapıldı.

Ebagem Derneği olarak hedef Kitlemize yönelik ilk bilgilendirme toplantısı 7 Mart 2015 Perşembe günü Yaşam Koçu Sayın Tuba ŞENER'in moderatörlüğünde yaptık. Toplantıya katılan katılımcılara sorunlarla baş etme yöntemleri hakkında kısa bilgiler verildi.

© Copyright 2019 | Tüm Hakları Saklıdır | Ebagem

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Sosyal Simge